Ultra Filtrasyon

Ultra Filtrasyon su arıtma sistemleri satışını ve servis hizmetlerini yapan İdeal Arıtım Teknik, bu alanda yurt içi ve yurt dışı projeler yapmaktadır. Ultra filtrasyon adından da anlaşılacağı gibi suyun en ince moleküllerine kadar arıtılması işlemine denilir. Aşağıdaki videoda da görüleceği gibi su ultra filtrasyon sistemine girerek filtrelerden geçmektedir. Bu filtreler özel yapım ve istenilen sıklıkta olduğu için arıtma sistemini de istediğimiz ölçüde yapabiliriz.

Firmamız ultra filtrasyon alanında uzmanlaşmış ve hem satışını yapmakta hem arıza ve bakım-servis hizmetleri de vermektedir. Arıtma sistemleriniz için mutlaka bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi almanızı öneririz.

Resimde örnek bir ultra filtrasyon su arıtma sistemi görülmektedir. Su motorlar yardımıyla basınçlı bir şekilde filtrelere itilerek sıkışması sonucu filtrelerden geçerek şebekeye tekrar verilmektedir. Bu esnada da istediğimiz ölçüde arıtma oranı ayarlanarak suyun arıtılması işlemi yapılmaktadır. Firmamız tecrübemiz ile istenilen büyüklükteki tesisler için ultra filtrasyon su arıtma sistemi üretmekte ve projesinden kurulumuna kadar her aşamasını bünyesinde gerçekleştirmektedir.